Navštivte naše nové stránky


ESET

  • Antivirový program ESET nabízíme na základě vyníkajicích zkušeností z dlouholeté praxe
  • Jsme autorizovaný bronze ESET partner a přímý správce licencí
  • Poskytujeme slevu 50% pro zdravotnická zařízení
  • Poskytujeme slevu 50% pro školské organizace
  • Poskytujeme slevu 50% pro nevládní neziskové organizace
  • Výhodný roční balíček ESET Family Security Pack 3 licence PC + 3 licence mobilní
  • Rádi Vám vytvoříme přesnou kalkulaci nákladů na pořízení a prodloužení licence podle Vašich potřeb

Úspěšnost v testech Virus Bulletin VB100

Podmínkou získání ocenění Virus Bulletin 100% Award je správná detekce všech testovaných malware vzorků. Vždy jde o aktuálně "řádící" malware, proto má VB100 velkou výpovědní hodnotu o dlouhodobě vysoké úspěšnosti detekce škodlivého kódu v našich produktech. Organizace Virus Bulletin se pravidelně věnuje srovnání antivirů a bezpečnostních programů od roku 1998. ESET získal největší počet ocenění VB100 a je držitelem nejvíce 100% hodnocení v řadě.

Minimální zátěž systémových prostředků

Všechny produkty ESET jsou vyvíjeny mimo jiné i s ohledem na zátěž systému. Díky tomu je po nasazení našich produktů práce
na počítače stejně rychlá a plynulá jako bez antivirového programu. Sekundární výhodou je i to, že není potřeba investovat do nových počítačů. Vliv antivirových produktů na spotřebu systémových prostředků a zpomalení počítače dlouhodobě testuje např. společnost AV-Comparatives.

Unilicence

Unikátní systém licencování, kdy v rámci jedné produktové licence lze instalovat antivirové řešení na různé operační systémy od Windows, Mac až po Linux včetně ochrany mobilních zařízení.

Technologie

Naše produkty obsahují celou řadu moderních technologií, které jsou neustále vylepšovány v reakci na vývoj situace v antivirovém průmyslu. Jako příklad můžeme uvést ochranu proti botnetu, která zabraňuje připojení počítače do podvodné botnet sítě.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.